NM senior Trondheim med gull og kongepokal
Postet av Marianne Sveen den 11. Jan 2021
NM Trondheim arrangeres 16.-19. januar med distansene sprint klassisk - skibytte - klassisk distanse - fristil distanse. Vi ønsker våre løpere Maiken C. Falla, Johanne H. Harviken og Torstein Vestli lykke til:) For all info om arrangementet trykk på link over.
På NM sin første konkurransedag slo Maiken C. Falla til med sterk seier i klassisk sprint og det ble da også en merkedag for Strandbygda ski med første NM gull og kongepokal. Vi er alle i SIL veldig stolte over Maiken:) Vi hadde også med Johanne H. Harviken som kom videre fra prolog, men ble slått ut i kvartfinalen og endte på 21. plass. Her er resultatene kvinner senior.
Søndag stilte Maiken og Johanne på skibytte der ble det 24. pl til Johanne og 26. pl. til Maiken. Her er resultatene
Klassisk distanserenn mandag hadde vi ikke noen til start.
På tirsdagens fristildistanse ble Johanne nr. 26, her er resultatene. Torstein som har trappet litt ned imponerte med 42. pl, her er alle resultater
Kommentarer
Logg inn for å skrive en kommentar.
Siste fra Marianne Sveen

Juniorsamling august/september
24.06.2025

Birken løp 14. juni
23.05.2025

HSK - Juniorsamling 15. juni
21.05.2025

Landslagsplass til Ingrid
08.05.2025

Summercamp 20.-22. juni påmelding/program
05.05.2025

«Easter Challenge» 2025
11.04.2025