Søk på innhold, artikler, folk, aktiviteter m.m.
Av Marianne Sveen
En imponerende innsats av Maiken Caspersen Falla med VM sølv etter en trøblete start på sesongen. SIL gratulerer så mye og er kjempestolte over å ha en VM medaljør i klubben.
Les mer
Årets Ungdomsbirken blir dessverre ikke arrangert, men i stedet arrangeres VinterBirken QR for ungdom. Løypa er den samme, fra Sjusjøen ned til Birkebeineren skistadion (15km). Siste søndag i vinterferien, 7. mars kl.1100, møtes vi på skistadion på
ENDELIG skirenn igjen:) KM helg med klassisk fellesstart og fristil som ble flyttet fra januar blir arrangert av Magnor UL på reservearenaen på Liermoen på Granli den 27.-28. februar. Blir ikke seniorklasse da det kun er åpnet for konkurranser igjen for junior og yngre.
Løypekjøreren gjorde en god jobb etter mildværet og det ble flotte forhold både i lysløypa og rundt Ørtjern. Det var 135 deltakere til start der 11 av dem gikk "turrenn" rundt Ørtjern. Her er Resultater 22. februar 2021.xls
En fin kveld på skistadion i snøvær og med ca 120 som sprintet rundt i klassisk stil. Her er Resultater 15. februar.xls
NC Førde senior arrangeres 12.-14. febr. med distansene fri sprint, distanse fri og klassisk. Det er åpnet for juniorer født 2001-2002 innenfor FIS koder.
Hedmark Skikrets melder endringer for KM og CuperHedmark Skikrets Langrenn har håp om at smittevernrestriksjonene lar seg endre så vi kommer igang igjen med lokale renn.Nedenfor kommer nye datoer og påmeldingsfrister for utsatte renn:Innlandet Regioncup Junior Lillehammer:Nye
Heldigvis var kuldegradene på vår side og vi kunne gjennomføre en fartsfylt langrennscross med mange fornøyde barn på startstreken. Her er Resultater 8. februar rev.xls
SIL gratulerer Maiken C. Falla med uttaket til VM-troppen. Vi er veldig stolte over å ha deg i klubben og kommer til å følge spent med på TV og ønsker deg masse lykke til!
Vis alle artikler